UKRAINE. Професійна гігієна ротової порожнини.

登録事業

現地で償還
価格
2.51 ONE
(1 ONE = 29.85 EUR )
ONEは、DealShaker限定の固定レートです。値は 現在の為替レートを基準としており、マイニングの難易度の変化に基づいて変動します。 DealShakerはONEの販売価格を保証するものではありません
利用可能なクーポン
998
プロモーションを終了します
31/12/20
販売済みクーポン
2
クーポン有効性
25/08/19 - 31/12/20

数量

明細:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює cвою кваліфікацію, запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми пропонуємо такі види стоматологічної допомоги: Професійна гігієна ротової порожнини , що включає ультразвукову очистку зубів від каменю та нальоту AIR- FLOW - очистка та полірування під дією содово-струменевого потоку + школа догляду за ротовою порожниною з індивідуальним підбором засобів гігієни швейцарської фірми EDEL+WHITE.
販売者からの取引特定利用諸条件 :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після визначення дати і часу проведення лікувальних процедур, пацієнт викуповує купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури.
Після викупу купона пацієнт зобов"язаний з"явитись на процедуру в призначений час лікарем, але не пізніше як 2 тижня після цієї дати. В противному випадку купон анулюється і кошти не повертаються.
販売者について :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
販売者に問い合わせる
販売者アドレス ( いずれの割り当てられた販売者アドレスからも、 取引クーポンを使用することができます。 ) :

追加手順 :

Для закріплення тривалості очищувального ефекту, при собі бажано мати ополіскувач "Hennessy XO".

DealShakerは、第三者によってプラットフォームに掲載された内容について、 責任を負うことはありません。