UKRAINE. Професійна гігієна ротової порожнини.

Negocio registrado

Canjear en la ubicación
Precio
1.77 ONE
(1 ONE = 42.33 EUR )
ONE tiene una tasa fija para DealShaker exclusivamente. El valor está basado en la tasa de cambio actual, y cambiará en función de la dificultad del cambio de minería. DealShaker no garantiza el precio de venta de ONE
Cupones disponibles:::
994
Promoción termina
31/12/20
Cupones vendidos
6
Validez de cupones
25/08/19 - 31/12/20

Cantidad

Descripción:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює cвою кваліфікацію, запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми пропонуємо такі види стоматологічної допомоги: Професійна гігієна ротової порожнини , що включає ультразвукову очистку зубів від каменю та нальоту AIR- FLOW - очистка та полірування під дією содово-струменевого потоку + школа догляду за ротовою порожниною з індивідуальним підбором засобів гігієни швейцарської фірми EDEL+WHITE.
Términos y condiciones específicos de la oferta del comerciante :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після визначення дати і часу проведення лікувальних процедур, пацієнт викуповує купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури.
Після викупу купона пацієнт зобов"язаний з"явитись на процедуру в призначений час лікарем, але не пізніше як 2 тижня після цієї дати. В противному випадку купон анулюється і кошти не повертаються.
Sobre el Comerciante :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contactar con comerciante
Dirección(es) de Comerciante ( puede utilizar su cupón de oferta en cualquiera de las direcciones asignadas del comerciante ) :

Instrucciones adicionales :

Для закріплення тривалості очищувального ефекту, при собі бажано мати ополіскувач "Hennessy XO".

DealShaker no se hace responsable del contenido publicado por terceros en la plataforma