UKRAINE. Дисконтний купон на хірургічну стоматологію.

Registriertes Unternehmen

am Standort abholen
Preis
6.70 ONE
(1 ONE = 29.85 EUR )
ONE hat exklusiv für DealShaker eine feste Rate. Der Wert basiert auf dem aktuellen Umtauschkurs und ändert sich auf der Basis von Schwierigkeiten in der Förderung. DealShaker garantiert keinen Verkaufspreis von ONE
Verfügbare Coupons
497
Die Promotion endet
31/12/20
Verkaufte Coupons
3
Gültigkeit der Coupons
25/08/19 - 31/12/20

Menge

Beschreibung:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює кваліфікацію,запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми проводимо такі хірургічні операції за ціною (по курсу в грн.): - кісткова пластика (ціна:530,00 EUR); - імплантанція зубів проводиться в 2 етапи (загальна ціна: 800 EUR); - плазмотерапія (ціна: 400,00 EUR). Дисконтний купон дає Вам знижку в ціні на вищевказане лікування. Із повної ціни, що вказана вище, частина ціни оплачується дисконтним купоном (ONE), а решта оплачується готівкою в гривнях по курсу НБУ на день проведення лікування.
Deal-spezifische Geschäftsbedingungen des Händlers :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після стоматологічного огляду, лікар визначить обсяг лікувальних процедур і вартість лікування. Після цього пацієнт викуповує дисконтний купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури. Даний купон дає знижку в розмірі 200 EUR на всі лікувальні процедури.
Увага! Викуп копонів лише за попереднім узгодженням з мерчантом в іншому випадку монети не повертаються.
Після викупу купонів, пацієнт зобов"язаний прибути на лікування на домовлену дату і час, але не пізніше як 2 неділі після цієї дати, в противному випадку купони анулюються, а монети не повертаються.
Über den Händler :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Händler kontaktieren
Händleradressen ( Sie können Ihren Deal-Coupon mit jeder der zugewiesenen Adressen des Händlers benutzen ) :

DealShaker übernimmt keine Verantwortung für Inhalte Dritter, die auf der Plattform veröffentlicht werden