UKRAINE. Професійна гігієна ротової порожнини.

注册的企业

指定地点兑换自行货远
价格
2.51 DCP
(1 DCP = 29.85 EUR )
仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动
Coupons Available
998
推广何时结束
31/12/20
销售礼券
2
票券有效期
25/08/19 - 31/12/20

数量

描述:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює cвою кваліфікацію, запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми пропонуємо такі види стоматологічної допомоги: Професійна гігієна ротової порожнини , що включає ультразвукову очистку зубів від каменю та нальоту AIR- FLOW - очистка та полірування під дією содово-струменевого потоку + школа догляду за ротовою порожниною з індивідуальним підбором засобів гігієни швейцарської фірми EDEL+WHITE.
交易特殊的条款与条件 :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після визначення дати і часу проведення лікувальних процедур, пацієнт викуповує купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури.
Після викупу купона пацієнт зобов"язаний з"явитись на процедуру в призначений час лікарем, але не пізніше як 2 тижня після цієї дати. В противному випадку купон анулюється і кошти не повертаються.
关于Merchant :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

附加指示 :

Для закріплення тривалості очищувального ефекту, при собі бажано мати ополіскувач "Hennessy XO".

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform