UKRAINE. Дисконтний купон. Стоматологічна ортопедія.

注册的企业

指定地点兑换自行货远
价格
2.36 DCP
(1 DCP = 42.33 EUR )
仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动
Coupons Available
500
推广何时结束
31/12/20
销售礼券
0
票券有效期
25/08/19 - 31/12/20

数量

描述:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює кваліфікацію, запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми робимо такі ортопедичні конструкції: 1) Встановлення металокерамічних коронок (ціна: 160,00 EUR); 2) Встановлення безметалевих керамічних коронок (ціна: 375,00 EUR) Дисконтний купон дає Вам знижку в ціні на 100 EUR на вищевказане лікування. Із повної ціни, що вказана вище, частина ціни оплачується дисконтним купоном (ONE), а решта оплачується готівкою в гривнях по курсу НБУ на день проведення лікування.
交易特殊的条款与条件 :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після стоматологічного огляду, лікар визначить обсяг лікувальних процедур і вартість лікування. Після цього пацієнт викуповує дисконтний купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури.
Увага! Викуп копонів лише за попереднім узгодженням з мерчантом в іншому випадку монети не повертаються.
Після викупу купонів, пацієнт зобов"язаний прибути на лікування на домовлену дату і час, але не пізніше як 2 неділі після цієї дати, в противному випадку купони анулюються, а монети не повертаються.
关于Merchant :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform