UKRAINE. ДИСКОНТНИЙ КУПОН 50% на стоматологічну допомогу.

注册的企业

指定地点兑换自行货远
价格
0.50 DCP
(1 DCP = 29.85 EUR )
仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动
Coupons Available
1986
推广何时结束
31/12/20
销售礼券
14
票券有效期
25/08/19 - 31/12/20

数量

描述:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює cвою кваліфікацію, запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. 1) Терапевтична стоматологія : - лікування карієсу бе ускладнень (30 EUR); - ендодонтія - лікування та пломбування кореневих каналів (60 EUR) - за 1 канал; - художня анатомічна реставрація зубів (210 EUR); 2) Парадонтологія. - кюретаж і очищення парадонтологічних кишень (60 EUR); - відновлювальна терапія ясен (30 EUR); - плазмотерапія (200 EUR); 3) Ортодонтичне лікування - вирівнювання зубного ряду однієї щелепи (660 EUR); 4) Хірургічна стоматологія: - видалення зуба (45 EUR); - видалення 8 зуба (мудрості) -300 EUR з використанням плазмотерапії і мембрани PRDF. Для оплати пацієнт викуповує необхідну кількість купонів вище вказаної вартості лікування. У випадку не співпадіння цієї вартості лікування з сукупною кількістю купонів, клієнт окремо доплачує різницю гривнями.
交易特殊的条款与条件 :
Условия использования:
Після покупки N-кількості купонів пацієнт має завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. При собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури. В процесі проведення лікування, у разі необхідності, пацієнт завжди може (в першочерговому порядку) докупити необхідну кількість купонів для завершення повного лікувального курсу, а також стати постійним клієнтом. Оскільки різні лікувальні процедури мають різну ціну, то щоб оплати їх, пацієнту необхідно завчасно придбати певну кількість купонів, що відповідає вказаній ціні. У випадку не співпадіння цієї вартості лікування з сукупною кількістю купонів, клієнт окремо доплачує різницю гривнями.
Увага! Викуп копонів лише за попереднім узгодженням з мерчантом в іншому випадку монети не повертаються.
Після викупу купонів, пацієнт зобов"язаний прибути на лікування на домовлену дату і час, але не пізніше як 2 неділі після цієї дати, в противному випадку купони анулюються, а монети не повертаються.
关于Merchant :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

附加指示 :

Прохання завчасно (за 1 тиждень) зареэструватись на прийом.

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform