UKRAINE. Дисконтний купон на хірургічну стоматологію.

注册的企业

指定地点兑换自行货远
价格
6.70 DCP
(1 DCP = 29.85 EUR )
仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动
Coupons Available
497
推广何时结束
31/12/20
销售礼券
3
票券有效期
25/08/19 - 31/12/20

数量

描述:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює кваліфікацію,запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми проводимо такі хірургічні операції за ціною (по курсу в грн.): - кісткова пластика (ціна:530,00 EUR); - імплантанція зубів проводиться в 2 етапи (загальна ціна: 800 EUR); - плазмотерапія (ціна: 400,00 EUR). Дисконтний купон дає Вам знижку в ціні на вищевказане лікування. Із повної ціни, що вказана вище, частина ціни оплачується дисконтним купоном (ONE), а решта оплачується готівкою в гривнях по курсу НБУ на день проведення лікування.
交易特殊的条款与条件 :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після стоматологічного огляду, лікар визначить обсяг лікувальних процедур і вартість лікування. Після цього пацієнт викуповує дисконтний купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури. Даний купон дає знижку в розмірі 200 EUR на всі лікувальні процедури.
Увага! Викуп копонів лише за попереднім узгодженням з мерчантом в іншому випадку монети не повертаються.
Після викупу купонів, пацієнт зобов"язаний прибути на лікування на домовлену дату і час, але не пізніше як 2 неділі після цієї дати, в противному випадку купони анулюються, а монети не повертаються.
关于Merchant :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform